3Dwrap.cz - autofólie, ochrana autolaku, tónování
3Dwrap.cz - o nás 3Dwrap.cz - změna barvy auta, ochrana autolaku, tónování 3Dwrap.cz - autofólie, wrap car, tuning 3Dwrap.cz - ukázky aplikace autofóĺií, zatmavení autoskel a ochrany autolaku Aktuality 3Dwrap.cz - autofólie, celopolepy, tónování Kontakty 3Dwrap.cz - Hlinsko, Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Žďár nad Sázavou Otázky - zkušenosti, celopolepy aut, tónování autoskel, ochranné autofólie

Tónování autoskel – zatmavení oken - okenní autofólie

Po zkušenostech s různým typem okenních fólií, pro tónování autoskel používáme fólie od předního světového výrobce BRUXSAFOL. O tom, že se jedná o TOP produkt, svědčí i to, že tyto fólie byly vyvíjeny pro potřeby NASA.

Instalace okenní autofólie je plně vratitelný proces a lze fólie kdykoli odstranit. Tónování autoskel provádíme nejmodernější technologií a to bez demontáže autoskel.

Stále více klientů požaduje tónování skel z důvodu požadavku na snížení přehřívání interiéru a zvýšení ochrany před vykradením auta za pomoci bezpečnostní fólie.

Tónováním autoskel docílíte snížení přehřívání interiéru až o 80%. Okenní fólie zadrží 98% škodlivého UV záření, čímž tyto autofólie chrání posádku vozu a interiér před škodlivým UV zářením.

Firma Bruxsafol nabízí typ UP 75, který je homologován k použití na přední boční okénka, která nejsou ztmavena. Tato fólie má propustnost 75% a zle ji na tyto okénka použít naprosto legálně. Navíc se zároveň jedná o bezpečnostní fólie. Fólie UP 75 přesto, že má minimální zatmavení, dokáže zadržet 60% tepla od slunečního záření, čímž snižuje přehřívání interiéru auta.

O tom, že kvalitní okenní autofólie dokážou výrazně snížit prostup tepla přes autosklo, Vás přesvědčíme jednoduchým testem za pomoci IR lampy v našich provozovnách.

V nabídce máme fólie s propustností 5 – 76 % a to v řadách:

NR Supreme, HP Supreme, GR, CH, Titanium, NR Smoke, HP Smoke, Ultra performance a bezpečnostní.

Námi používané fólie Bruxsafol jsou vyráběny nejmodernější technologií a jsou odolné proti mechanickému poškození.

Na okenní fólie výrobce poskytuje doživotní záruku na barevnou stálost, což svědčí o jejich vysoké kvalitě.

Vzorníky s typy auto fólií je možné si prohlédnout na některé z našich provozoven:

Hlinsko v Čechách, Pardubice, Žďár nad Sázavou.

Z těchto provozoven obsluhujeme i další oblasti jako jsou: Chrudim, Hradec Králové, Polička, Havlíčkův Brod atd...

Tónování autoskel je také možné provést přímo u Vás v garáži, nebo ve Vaší firmě.

Samozřejmě k instalaci vydáváme osvědčení a atestační štítky pro potřeby STK a Policie ČR.