3Dwrap.cz - autofólie, ochrana autolaku, tónování
3Dwrap.cz - o nás 3Dwrap.cz - změna barvy auta, ochrana autolaku, tónování 3Dwrap.cz - autofólie, wrap car, tuning 3Dwrap.cz - ukázky aplikace autofóĺií, zatmavení autoskel a ochrany autolaku Aktuality 3Dwrap.cz - autofólie, celopolepy, tónování Kontakty 3Dwrap.cz - Hlinsko, Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Žďár nad Sázavou Otázky - zkušenosti, celopolepy aut, tónování autoskel, ochranné autofólie

Reklama – reklamní polep aut

Dnes je velmi využívaným způsobem pro reklamu polepení celého auta potištěnou fólií. Správným způsobem výroby je polepení auta potiskovatelnou 3D wrap fólií a následné laminování průhlednou fólií. Toto je však velmi drahé řešení, ale dokonalé. Takto provedený reklamní celopolep Vám vydrží ve vysoké kvalitě spoustu let. Jakýmsi kompromisním řešením je tisk na reklamní litou fólii + následná laminace.

Bohužel je na trhu spousta firem, které jsou za vidinou nabídnutí co nejnižší ceny schopny zákazníkům polepit auto obyčejnou reklamní fólií. Pokud si pomůžou při lepení správným primerem, dokážou Vám provést celopolep auta z fólie, která je určena na polepení reklamních výloh.

Takto provedený polep bude sice levný, překvapení na Vás však bude čekat, až se rozhodnete fólie odstranit. V podstatě zjistíte, že bez poškození laku ji neodstraníte. Je tedy na každém, zda se rozhodne pro nejnižší nabídku nebo pro nějakou seriózní.

Více informací o reklamních polepech získáte na stránkách naši mateřské společnosti GMD studio.