3Dwrap.cz - autofólie, ochrana autolaku, tónování
3Dwrap.cz - o nás 3Dwrap.cz - změna barvy auta, ochrana autolaku, tónování 3Dwrap.cz - autofólie, wrap car, tuning 3Dwrap.cz - ukázky aplikace autofóĺií, zatmavení autoskel a ochrany autolaku Aktuality 3Dwrap.cz - autofólie, celopolepy, tónování Kontakty 3Dwrap.cz - Hlinsko, Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Žďár nad Sázavou Otázky - zkušenosti, celopolepy aut, tónování autoskel, ochranné autofóliePartnerský web: Odkaz na www.gmdstudio.cz

3D wrap - o nás

3Dwrap.cz vznikla jako odnož reklamní agentury GMD studio. Cílem vytvoření specializované skupiny v rámci GMD studia bylo zvýšení komfortu služeb pro zákazníky požadující tónování autoskel, celopolepy 3D wrap fóliemi, nebo ochrannou fólií CarShield a Stoneprotect.

V oblasti polepu vozidel se pohybujeme již od roku 1997. Díky tomu máme mnohaleté zkušenosti jak s vlastní aplikací, tak i s použitými materiály. Proto Vám můžeme nabídnout exklusivní kvalitu, kterou docilujeme použitím materiálů od nejlepších předních výrobců a precizní práci při jejich aplikaci.

Používáme pouze nejlepší materiály od společností Bruxsafol, KPMF, 3M a HEXIS, žádné levné náhražky čínského původu.

Na aplikace provedené naší společností poskytujeme standardně záruku v délce 3 let na prácí, 7 let na použité materiály v oblasti car wrappingu a až doživotní záruku na barevnou stálost tónovacích fólií na autosklo.

U naší společnosti dostanete špičkovou kvalitu zpracování, ať už nám svěříte Vaše rodinné auto, nebo luxusní sportovní vůz. Vždy se Vašemu vozu dostane té nejvyšší pozornosti.

U aplikací 3D wrap polepů a ochranných autofólií samozřejmě garantujeme jejich snadné odstranění i po několika letech. Po odstranění těchto fólií z Vašeho auta je auto lak ve stejném stavu, jako byl před aplikací polepu.

O našem profesionálním přístupu svědčí i skutečnost, že jsme pojištění pro případ, že by nám svěřený vůz utrpěl nějaké poškození způsobené jak našim zaviněním, tak jinou osobou.

Vzhledem k tomu, že poptávka po našich službách je stále vyšší, rozšiřujeme výrobní prostory, kde Vám jsme schopni provést potřebné realizace na Vašem voze i do dalších měst, než je sídlo naší mateřské společnosti, abychom auta nemuseli zbytečně převážet do sídla naší společnosti.

Pokud nám svěříte Váš vůz k provedení montáže ochranných auto fólií, 3D wrap fólie nebo tónování autoskel, budete mile překvapeni kvalitou naší práce.

Těší se na Vás realizační tým 3Dwrap.cz