3Dwrap.cz - autofólie, ochrana autolaku, tónování
3Dwrap.cz - o nás 3Dwrap.cz - změna barvy auta, ochrana autolaku, tónování 3Dwrap.cz - autofólie, wrap car, tuning 3Dwrap.cz - ukázky aplikace autofóĺií, zatmavení autoskel a ochrany autolaku Aktuality 3Dwrap.cz - autofólie, celopolepy, tónování Kontakty 3Dwrap.cz - Hlinsko, Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Žďár nad Sázavou Otázky - zkušenosti, celopolepy aut, tónování autoskel, ochranné autofólie

Flip - flop fólie, duhové měňavky - celopolep

Flip - flop fólie se využívá hlavně pro tuning. Vozy opatřené touto speciální 3D fólií jsou nepřehlédnutelné. Pokud chcete vzbuzovat se svým autem pozornost, tak pro polep auta zvolte měnící se fólii. Tyto speciální fólie se vyznačují vlastností, že při různých úhlech pohledu mají jinou barvu. Tedy pokud například zvolíte duhovou fólii Green-White, tak Váš vůz bude bílý s nádechy do zelena, které budou při různých pohledech jinak výrazné.

Aby bylo dosaženo dokonalého dojmu, tak se tyto 3D fólie zpravidla lepí na celý vůz. Při polepu třeba pouze střechy není výsledný efekt tak výrazně znatelný.

Instalace těchto fólií je velmi náročná. Pokud se neprovede správně, hrozí, že na jednotlivých dílech karosérie bude docházet k odlišnému odrazu a tím i k dojmu odlišné barevnosti.

Pokud instalaci svěříte nám, zaručíme Vám, že výsledný efekt bude dokonalý.

Tyto měnící se fólie můžeme nabídnout v 15 různých barevných kombinací, takže si vybere téměř každý.

Veškeré technické parametry těchto flip-flop fólií pro celopolep aut jsou shodné, jako u běžných barevných VWS fólií nebo carbonu.