3Dwrap.cz - autofólie, ochrana autolaku, tónování
3Dwrap.cz - o nás 3Dwrap.cz - změna barvy auta, ochrana autolaku, tónování 3Dwrap.cz - autofólie, wrap car, tuning 3Dwrap.cz - ukázky aplikace autofóĺií, zatmavení autoskel a ochrany autolaku Aktuality 3Dwrap.cz - autofólie, celopolepy, tónování Kontakty 3Dwrap.cz - Hlinsko, Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Žďár nad Sázavou Otázky - zkušenosti, celopolepy aut, tónování autoskel, ochranné autofóliePartnerský web: Odkaz na www.gmdstudio.cz

FAQ

 1. Je možné s polepeným autem jezdit do myčky aut?
 2. Potřebuji vyhotovit celopolep na období cca 2 let. Je možné s ohledem na co nejnižší cenu vyhotovit polep z nějakých levných reklamních fólií, když to je na takto krátkou dobu?
 3. Na auto laku mám drobné oděrky, zakryjí se tyto oděrky po provedení celopolepu?
 4. Jezdím s autem v podhorské oblasti, takže v zimě to je na silnici samá sůl a kamínky. Snese toto zatížení 3D převleková fólie?
 5. Je opravdu tak velký rozdíl mezi kvalitou fólií pro tónování autoskel, jak se všude píše? Většinu lidí přeci spíše zajímá, že do auta není vidět a víc ne.
 6. Než Vám povezu auto k polepu, mám ho nějak speciálně umýt?
 7. Při tónování autosklem mi budete demontovat skla z vozu?
 8. Jak se udržuje auto s provedením 3D celopolepem?
 9. Jaká je životnost provedeného celopolepu – 3D auto fólie?
 10. Jakou mám záruku, že autofólie opravdu půjde odstranit, aniž by byl poškozen lak? Tvrdit můžete, co chcete!
 11. Je možné ochranné fólie nalepit na světla?
 12. Opravdu není poznat ochranná fólie, nalepená třeba na nárazníku?
 13. Mám poměrně drahý vůz. Je možné na celém voze provést celopolep Stoneprotect (Carshield) ochrannou fólií?
 14. Naše firma provozuje spoustu stavebních strojů. Lze i tyto stavební stroje chránit ochrannou autofólií Stoneprotect – Carshield?
 15. Mám několik nabídek na provedení celopolepu. Proč se mám rozhodnout pro Vaši nabídku a ne pro tu nejlevnější?

Je možné s polepeným autem jezdit do myčky aut?

Samozřejmě, fólie jsou velmi mechanicky odolné, a pokud je auto polep proveden správně, tak myčka VWS fóliím neuškodí.

Potřebuji vyhotovit celopolep na období cca 2 let. Je možné s ohledem na co nejnižší cenu vyhotovit polep z nějakých levných reklamních fólií, když to je na takto krátkou dobu?

Možné je cokoli. U nás však zakázku s takovýmto požadavkem nepřijmeme. Jsme profesionálové. Pokud Vám někdo na celé auto nalepí obyčejné reklamní fólie, tak on si sice vydělá, ale Vy ve finále asi moc spokojeni nebudete ani s původní úsporou. Pokud pominu fakt, že obyčejné fólie Vám v poměrně krátké době začnou na namáhaných místech praskat atd., tak to nejhorší nastane, až budete chtít fólii odstranit. Zjistíte, že to nepůjde, fólie se bude trhat a s odstraňováním strávíte několik dní, velmi pravděpodobně poškodíte i lak a pak až se Vám podaří fólii odstranit, tak Vám na autě zůstane spousta lepidla, které budete muset ředidly umýt tak, abyste nepoškodili barvu. Takže záleží na každém, zda za vidinou ušetření několika tisíc riskne zničení auto laku na svém voze. Pokud se použijí kvalitní 3D wrap fólie, tyto problémy nikdy nehrozí.

Na auto laku mám drobné oděrky, zakryjí se tyto oděrky po provedení celopolepu?

Velmi pravděpodobně ne, museli bychom to vidět. VWS autofólie jsou určeny k dokonalému přilnutí na původní lak. Po nalepení okopírují i velmi drobné škrábance.

Jezdím s autem v podhorské oblasti, takže v zimě to je na silnici samá sůl a kamínky. Snese toto zatížení 3D převleková fólie?

Ano, kvalitní (ne čínské atd...) 3D auto fólie toto zatížení snesou. Výrobcem jsou na toto testovány. Navíc Vám ochrání auto lak před poškozením.

Je opravdu tak velký rozdíl mezi kvalitou fólií pro tónování autoskel, jak se všude píše? Většinu lidí přeci spíše zajímá, že do auta není vidět a víc ne.

Tak tento názor je v poslední době spíše ojedinělý. Stále více zákazníků chce tónovat autoskla hlavně z důvodu snížení přehřívání interiéru, ochranou před UV zářením a snížením možnosti vykradení auta. A pokud se na okenní auto fólie díváte takto, tak v jejich kvalitě je obrovský rozdíl. Například autofólie UP 75, která se dá aplikovat i na přední boční okénka, dokáže snížit přehřívání interiéru auta o desítky procent. Navíc je tato fólie i bezpečnostní. Těchto parametrů fólie dosahuje i přesto, že její zatmavení je prakticky neznatelné. Na druhou stranu je nutné přiznat, že UP 75 je TOP produkt v nabídce Bruxsafol a dle našeho názoru lepší fólie na trhu není. O tom, že snížení prostupu tepla při použití této fólie je razantní, Vás přesvědčíme v našich provozovnách jednoduchým testem za pomoci IR lampy.

Než Vám povezu auto k polepu, mám ho nějak speciálně umýt?

Ne, než k nám automobil k celopolepu nebo polepení ochrannou fólií povezete, běžně ho umyjte, jak jste zvyklí, abyste ho zbavili těch největších nečistot. Před samotnou aplikací si celé auto sami ručně umyjeme. Dokonalé umytí auta je jeden z nejdůležitějších kroků k dokonale provedenému polepu. Na mytí používáme profesionální autokosmetiku nejvyšší kvality. Samotné očištění auta před převlekem auta do fólie zabere i hodiny. Takže takové to: „Myl jste auto? Ano. Tak to nemusíme mýt, v rychlosti to otřeme hadrem a jdeme lepit“ u nás nehrozí.

Při tónování autosklem mi budete demontovat skla z vozu?

Nebudeme, fólie na autoskla instalujeme nejmodernější technologií bez demontáže autoskel a vždy z jednoho kusu bez napojování autofólie. Každé sklo jde takto realizovat, a kdo tvrdí, že je lepší autosklo vyndat, to prostě pouze bez demontáže neumí. Samozřejmě jsou auta, kde to je složitější a trvá to déle, jako například auta s dvojitým těsněním kolem oken, ale jde to vždy.

Jak se udržuje auto s provedením 3D celopolepem?

Úplně stejně, jako auto s běžným auto lakem. Auto fólie lze leštit, brousit, atd... Lze na to používat běžně dostupnou autokosmetiku.

Jaká je životnost provedeného celopolepu – 3D auto fólie?

Dle typu použité fólie (výrobce) min. 7 let. My našim zákazníkům doporučujeme výměnu auto fólie po 5 letech.

Jakou mám záruku, že autofólie opravdu půjde odstranit, aniž by byl poškozen lak? Tvrdit můžete, co chcete!

Ke všem zakázkám přistupujeme profesionálně, a proto Vám toto zaručíme smluvně. Zavážeme se k tomu, že autofólie na Vaše přání odstraníme a lak po odstranění bude ve stejném stavu jako v den aplikace 3D wrap fólie.

Je možné ochranné fólie nalepit na světla?

Námi používané ochranné autofólie jsou dokonale čiré, takže se dají použít na světlomety. Dokonce to je velmi používaná aplikace.

Opravdu není poznat ochranná fólie, nalepená třeba na nárazníku?

Jako laik to nepoznáte. Fólie je nalepena na celém dílu, takže není nikde vidět žádné napojení ochranné fólie atd... Pokud na to budete koukat z několika centimetrů a budete vědět, kam se podívat, samozřejmě hranu fólie najdete. Smyslem fólie je ochránit auto lak před poškozením a přitom nijak nerušit. Toto aplikace s velkou rezervou splňuje.

Mám poměrně drahý vůz. Je možné na celém voze provést celopolep Stoneprotect (Carshield) ochrannou fólií?

Ano a běžně se to dělá. Sice provedení celopolepu ochrannou autofólií (Stoneprotect nebo Carshield) je poměrně náročnější, než zábalovou fólií, ale problém to není.

Naše firma provozuje spoustu stavebních strojů. Lze i tyto stavební stroje chránit ochrannou autofólií Stoneprotect – Carshield?

Ano i takovéto aplikace provádíme. Pouze se zvolí silnější typ ochranné fólie.

Mám několik nabídek na provedení celopolepu. Proč se mám rozhodnout pro Vaši nabídku a ne pro tu nejlevnější?

Rozhodnutí je na Vás. U nás k provedené zakázce obdržíte smlouvu, kde se zavazujeme ke kvalitě použitých materiálů, k případnému odstranění 3D wrap autofólie bez poškození laku atd... Fólie aplikujeme na díl po díle, čímž máme dostatek materiálu na zahnutí fólie za viditelnou hranu. Pokud Vám to někdo nalepí stylem, že na celý bok použijí jeden celý díl fólie, který po nalepení pouze rozřežou ve spojích karosérie, tak mají pouze cca 2 mm materiálu na zahnutí fólie za viditelnou hranu. Sami si posuďte, zda je lepší fólii zahnout třeba centimetr, nebo jen 2 mm. U více zahnuté fólie je dosaženo lepší přilnavosti a nehrozí zde odlupování. Naše varianta lepení má lepší výsledný efekt, ale zase tím máme větší odpad fólie, a proto i nepatrně vyšší cenu.