3Dwrap.cz - autofólie, ochrana autolaku, tónování
3Dwrap.cz - o nás 3Dwrap.cz - změna barvy auta, ochrana autolaku, tónování 3Dwrap.cz - autofólie, wrap car, tuning 3Dwrap.cz - ukázky aplikace autofóĺií, zatmavení autoskel a ochrany autolaku Aktuality 3Dwrap.cz - autofólie, celopolepy, tónování Kontakty 3Dwrap.cz - Hlinsko, Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Žďár nad Sázavou Otázky - zkušenosti, celopolepy aut, tónování autoskel, ochranné autofólie

Celopolep auta - car wrapping – 3Dwrap auto fólie

Celopolepy aut, ke kterým se používá speciální 3D wrap fólie, jsou stále se rozvíjející moderní technologie. V posledních dvou letech je každým rokem zvyšující se poptávka o polepy VWS fóliemi v řádu desítek procent i v České republice. Potažení auta 3D wrap fólií využívají jak jednotlivci, kteří chtějí svoje auto odlišit od sériově vyráběných aut a tím vytvořit zajímavý tuning, tak i firmy, které celopolep aut volí pro barevné sjednocení firemních automobilů.

Velmi podstatným přínosem autofólie je skutečnost, že auto potažené 3D fólií má dokonale ochráněný původní lak, který je pod touto VWS fólií skryt, a když je celopolep auta odstraněn, tak je lak ve stejném stavu jako v den aplikace.

Používáme nejkvalitnější 3D fólie, u kterých je garantováno bezproblémové odstranění i po několika letech. K bezproblémovému odstranění autofólie se zavážeme smluvně.

Je nutné upozornit na skutečnost, že na trhu se objevuje spousta fólií pochybného původu, které jsou propagovány jako vhodné fólie na auto přesto, že nemají žádné atesty ani garance. Tyto fólie jsou sice velmi levné, ale pokud se nalepí na auto, je velký problém je již po několika měsících z auta odstranit.

Naše společnost používá pouze prvotřídní materiály od předních světových výrobců, jako je 3M, KPMF nebo Hexis.

Vynikajícího výsledku celopolepu je možné docílit pouze za předpokladu dokonalého očištění karosérie auta před samotným polepem. Toto čištění zásadně provádíme ručně za použití profesionální autokosmetiky a většinou zabere i několik hodin.

Veškeré námi používané fólie na 3D polepy jsou snadno udržovatelné. Lze je leštit, brousit atd., jako normální autolak.

Přednosti námi používaných 3D fólií

  • 100% překrytí původní barvy, žádné prosvítání
  • snadná demontáž fólie i po několika letech
  • životnost 7-10 let (dle typu použité fólie)
  • údržba autofólie jako běžného laku
  • dokonalé okopírování i těch nejjemnějších detailů
  • dokonale ochrání autolak
  • zajímavý tuning

Polepení auta Vám provedeme v našich provozovnách:

Hlinsko v Čechách, Pardubice, Žďár nad Sázavou.

Z těchto provozoven zároveň obsluhujeme i další oblasti jako jsou: Chrudim, Hradec Králové, Polička, Havlíčkův Brod atd...

Celopolep auta je také možné provést přímo u Vás v garáži nebo ve Vaší firmě.