3Dwrap.cz - autofólie, ochrana autolaku, tónování
3Dwrap.cz - o nás 3Dwrap.cz - změna barvy auta, ochrana autolaku, tónování 3Dwrap.cz - autofólie, wrap car, tuning 3Dwrap.cz - ukázky aplikace autofóĺií, zatmavení autoskel a ochrany autolaku Aktuality 3Dwrap.cz - autofólie, celopolepy, tónování Kontakty 3Dwrap.cz - Hlinsko, Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Žďár nad Sázavou Otázky - zkušenosti, celopolepy aut, tónování autoskel, ochranné autofólie

3D karbonová fólie – imitace kůže - broušený hliník

Jedná se o speciální wrapové fólie exkluzivního vzhledu. Základní vlastnosti těchto 3D hybridních fólií jsou totožné s barevnými VWS fóliemi, používanými pro celopolep auta. Navíc je tato fólie opatřena vrchní vrstvou v rozmanitých dekorech, jako je imitace vzhledu carbonu, hadí nebo krokodýlí kůže, broušeného hliníku atd...

Vytvoření celopolepu auta z těchto speciálních fólií je velmi nákladnou záležitostí a její dokonalá aplikace na karoserii auta je mnohem složitější než u běžné 3D wrap fólie, neboť tyto fólie jsou díky potřebě vytvořit dojem plastického povrchu mnohem silnější.

Z důvodu poměrně vysoké ceny těchto speciálních fólií pro polepy aut se tyto fólie většinou nepoužívají k celému potažení auta, ale spíše jako doplněk k 3D převlekům aut. Převážně se lepí na spoilery, zrcátka, střechy a kapoty aut. Samozřejmě se najdou i fandové, kteří si celopolep z karbonu nechají vyhotovit, ale to už se spíše jedná o vyznavače tuningu.

Samozřejmě i u těchto karbon 3D fólií je při jejím celopolepu auta docíleno dokonalé ochrany původního laku.

Pro instalaci opět platí, že je nutné dokonalé umytí karoserie před polepem, které provádíme zásadně ručně a za použití kvalitní značkové autokosmetiky.

I tyto fólie instalujeme pouze od prvotřídních světových výrobců (3M, KPMF, Hexis), díky čemu můžeme garantovat dlouhou životnost provedeného polepu.

Veškeré námi používané fólie na 3D polepy jsou snadno udržovatelné. Lze je leštit, brousit atd., jako normální auto lak.

Karbon 3D fólie a imitace kůže nebo broušeného hliníku se vyznačují

  • exkluzivním vzhledem
  • 100% krytím bez prosvítání
  • reliéfním povrchem
  • dokonalou ochranou autolaku
  • snadným odstraněním i po několika letech

Celopolepení auta Vám provedeme v našich provozovnách:

Hlinsko v Čechách, Pardubice, Žďár nad Sázavou.

Z těchto provozoven zároveň obsluhujeme i další oblasti jako jsou: Chrudim, Hradec Králové, Polička, Havlíčkův Brod atd...

Po dohodě je také možné provést polep přímo u Vás v garáži nebo ve Vaší firmě.