3Dwrap.cz - autofólie, ochrana autolaku, tónování
3Dwrap.cz - o nás 3Dwrap.cz - změna barvy auta, ochrana autolaku, tónování 3Dwrap.cz - autofólie, wrap car, tuning 3Dwrap.cz - ukázky aplikace autofóĺií, zatmavení autoskel a ochrany autolaku Aktuality 3Dwrap.cz - autofólie, celopolepy, tónování Kontakty 3Dwrap.cz - Hlinsko, Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Žďár nad Sázavou Otázky - zkušenosti, celopolepy aut, tónování autoskel, ochranné autofólie

Okenní fólie Bruxsafol – tónování autoskel

Fólie Bruxsafol byly původně vyvinuty v rámci kosmického programu NASA. Díky vynikajícím vlastnostem se rychle rozšířilo jejich využití v civilním sektoru.

Společnost Bruxsafol přišla jako první s technologií sputterované fólie, která je nyní preferována i ostatními výrobci v oblasti metalizování.

Okenníauto fólie nejnovější generace filtrují podle typu až 80% infračerveného, tj. tepelného a až 99,9 % ultrafialového záření. Autofólie Bruxsafol účinně chrání proti přehřívání vnitřního prostoru, oslnění a UV-záření.

Již při výběru polyesterů pro výrobu autofólie se dbá na to, aby použité materiály měly ty nejlepší optické a technické vlastnosti. Bruxsafol používá k pokovování fólií výlučně technologii sputtering. Molekuly kovů jsou jednotlivě nastřelovány do nosného polyesteru. Sputterovaná fólie má absolutně stejnoměrný povrch, neoddělitelně spojený s polyesterem.

Firma Bruxsafol nabízí revoluční typ okenní fólie UP 75 z řady Ultra performance, který je homologován k použití na přední boční okénka, jež nejsou ztmavena. Tato fólie má propustnost 75% a lze ji na tato okénka použít naprosto legálně. Navíc se zároveň jedná o bezpečnostní fólie. Fólie UP 75 přesto, že má minimální zatmavení, dokáže zadržet 60% tepla od slunečního záření, čímž snižuje přehřívání interiéru auta.

O tom, že kvalitní okenní autofólie dokážou výrazně snížit prostup tepla přes autosklo, Vás přesvědčíme jednoduchým testem za pomoci IR lampy v našich provozovnách.

Další variantou okenní autofólie jsou kombinované a bezpečnostní fólie. Tyto fólie jsou tvořeny několika vrstvami a tím jsou velmi pevné. Cílem těchto fólií je zamezit poranění posádky při rozbití skla od střepů a u silnějších variant i znemožnění vniknutí do auta přes rozbité okénko.

V nabídce jsou fólie s propustností 5 – 76 %, a to v řadách:

NR Supreme, HP Supreme, GR, CH, Titanium, NR Smoke, HP Smoke, Ultra performance a bezpečnostní.

Veškeré námi instalované fólie pro tónování skel od společnosti Bruxsafol jsou odolné proti poškrábání.

Na okenní fólie výrobce poskytuje doživotní záruku na barevnou stálost, což svědčí o jejich vysoké kvalitě.